O nas - MJCC | Employer Branding

O nas

Jesteśmy agencją specjalizującą się w employer brandingu

Od wielu lat zajmujemy się tym, co lubimy i potrafimy robić najlepiej – pomagamy naszym klientom budować wizerunek pracodawcy.
Łączymy HR, PR i marketing, aby docierać do odpowiednich kandydatów, skutecznie ich rekrutować oraz tworzyć pracownikom wyjątkowe miejsca pracy.

MJCC w liczbach

0

biura

0

lat na rynku

0

nagród

Nasz zespół

Mamy najbardziej doświadczony zespół EB w Polsce. Pracują w nim eksperci z różnych obszarów, m.in. badacze i stratedzy EB, graficy, a także specjaliści zajmujący się komunikacją (PR, content, social media, organizacja wydarzeń itp.). Pracujemy w trzech głównych obszarach (badania, strategia i komunikacja), którymi zarządzają:

Anna Mikulska

Employer Branding Director & Partner

Employer brandingiem zajmuje się od 2003 roku, odpowiadała za ten obszar m.in. w PwC i Coca-Cola Hellenic. Współzałożycielka MJCC. Specjalizuje się w prowadzeniu projektów badawczych i strategicznych, odpowiadała również za realizację kampanii rekrutacyjno-wizerunkowych. Jest doświadczonym trenerem i autorką licznych publikacji dotyczących budowania wizerunku pracodawcy. Fanka niestandardowych, wąsko targetowanych działań EB.
Anna Mikulska

Adrian Juchimiuk

Employer Branding Director & Partner

Ma ponad 10-letnie doświadczenie w budowaniu marek pracodawców. Koordynował konkurs „Grasz o staż” w PwC, pracował również przy Programie Najlepsi Pracodawcy w Aon Hewitt. Współzałożyciel MJCC. Odpowiada za projekty strategiczne, pracował przy wielu kampaniach komunikacyjnych dla firm z różnych branż. Wierzy, że każda firma może znaleźć unikalne wartości, dzięki którym może przyciągać odpowiednich kandydatów.
Adrian Juchimiuk

Aneta Tur

Employer Branding Manager

Employer brandingiem zajmuje się od 2008 roku. Pracowała m.in. w Nestlé i ING Banku Śląskim, gdzie odpowiadała za budowanie wizerunku pracodawcy wśród studentów i absolwentów oraz koordynację programów ambasadorskich. W MJCC jest odpowiedzialna za opracowywanie i koordynację kampanii komunikacyjnych skierowanych do różnych grup kandydatów dla firm z branży finansowej, BPO/SSC i FMCG.
Aneta Tur
Chcesz dołączyć do naszego zespołu?

Sprawdź, kogo poszukujemy i jakie możliwości oferujemy.

Zastanawiasz się, dla kogo pracujemy?

Poznaj naszych klientów i obszary, w których dla nich pracowaliśmy.