Praca w MJCC (employer branding)

Kariera

Praca w MJCC

Jesteśmy agencją działającą na pograniczu HR, PR i marketingu. To sprawia, że do naszego zespołu zapraszamy osoby o zróżnicowanych kompetencjach, zainteresowaniach i doświadczeniu. Nie interesuje nas Twoje wykształcenie. Liczy się zaangażowanie w to, co robisz. MJCC powstało z pasji i żywego zainteresowania employer brandingiem. Bez względu na to, w jakim obszarze chcesz u nas pracować, będziemy tego od Ciebie oczekiwać. Wszyscy żyjemy EB, więc inaczej się u nas nie da. Zapytamy też o książki, które czytasz, miejsca, do których podróżujesz, źródła, z których czerpiesz inspiracje. Naprawdę nas to interesuje!

Co jest dla nas ważne?

Chcąc z nami pracować, musisz wiedzieć, że: gramy zespołowo, nie tolerujemy braku zaangażowania, oczekujemy wysokiej jakości i standardów, nieustanny rozwój to element naszej pracy, fun to podstawa naszej kultury organizacyjnej.

Nie masz doświadczenia?

Nie ma problemu. Takich osób też potrzebujemy. Najważniejsze są Twoje chęci, choć wcześniejsza działalność dodatkowa (np. w organizacjach studenckich) z pewnością pomoże Ci się u nas odnaleźć.Osoby bez doświadczenia zapraszamy zarówno do współpracy stałej, jak i projektowej. W miarę potrzeb proponujemy również staże i praktyki. Jednak zawsze oczekujemy zainteresowania employer brandingiem oraz dostępności w wymiarze min. 30h tygodniowo (preferujemy osoby dostępne full time).

Masz doświadczenie?

Świetnie! Możesz od razu zaangażować się w pracę przy projektach. Pracujemy z dużymi firmami, dlatego wcześniejsze doświadczenia korporacyjne lub agencyjne ułatwią Ci zrozumienie potrzeb i oczekiwań naszych klientów.Wiele wymagamy, ale w zamian oferujemy możliwość pracy przy ciekawych i rozwojowych projektach, elastyczne środowisko pracy, możliwość współtworzenia firmy i wpływu na jej bieżące działanie.

Aplikacja

Jeśli aktualnie nie mamy interesującej Cię oferty, zawsze możesz przesłać nam aplikację spontaniczną 🙂

Chcesz poznać nasz zespół?

Sprawdź, z kim możesz pracować.

Zastanawiasz się, dla kogo pracujemy?

Poznaj naszych klientów i obszary, w których dla nich pracowaliśmy.